HAAREX CLINIC

Saç Ekimi Sanattır..

Haarex clinic olarak bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz “Saç ekimi tasarımını doğru yapmak” genelleme ile değil kişiye özel yapılmasını savunmamızdır. Saç ekimini bir sanat anlayışı gibi görerek gerçekleştiriyoruz.

Biz Saç ekimini tasarım ve sanatla buluşturup ortaya sanat eseri çıkarmak için mutluluk ve özgüven ekiyoruz. Haarex clinic alanında uzman kadrosu ve 10 yılı aşkın deneyimi ile hasta ve konuklarının memnuniyetini esas alıp tek tek kişiler ile görüşür onların isteklerini göz önünde bulundurur. Hastalarımızın her birinin saç sorunlarına karşı kişiye özel çözümler üretir. Bütün hastalarımızda tam bir güven duygusu ile profesyonel alamda isteklerine cevap vererek hizmet verir.

Tek işimiz Saç Ekimi…

 

Klasik Saç ekimi algısını değiştirip olması gereken şekilde Sanat ile birleştirip farklı ,yenilikçi ,modern ve en üst seviyede hizmet vermeyi amaçladık. Tüm dünya ile aynı eş zamanda teknolojiyi takip ederek en yeni gelişmeleri takip ediyor ve sizler için bir adım ileriye taşıyoruz.

 

Dünyanın Saçını Ekiyoruz…

 

Uluslar arası hizmet ve kalite standartları ile 35 ülkeden 9 bin hastamızın mutluluğunu paylaşıyoruz. Hastalarımız bizim misafirimizdir.

Uygulamalarımızda tamamen hasta konforu düşünülerek kaliteli ve son derece üstün şartlarda en yeni teknolojik cihazlar ile işlemlerimizi uyguluyoruz.

Haarex clinic olarak hayalinizdeki saçları sizlere tekrar kazandırıyoruz. Memnuniyet ve sonuç odaklı hizmet veren kliniğimizi tercih etmeniz halinde size özel ücretsiz faydalanabileceğiz hizmetlerden bazıları;

  • 7/24 danışmanlık hizmeti
  • 8 ana dilde tercüman hizmeti
  • Saç ekimi hakkında operosyon öncesi ve sonrası detaylı bilgilendirme
  • Sizi havaalanından alacak vip karşılama servisi
  • Saç ekimi sonrası ücretsiz Haarex Baķım ürünleri ve şampuanlar
  • Şehrin en iyi 5 yıldızlı otelinde 3 gün süreli konaklama
  • Saç ekimi sonrası kullanılması gereken ilaçlara ücretsiz erişim
  • Tedavi sonrası otelden havaalanına size özel vip bırakma hizmeti….