– SIKÇA SORULAN SORULAR –

Saç ekim işleminde fiyatve greft sayıları ön bilgi olarak maliyetler kısmında bildirilmiştir ancak ekibimiz siz değerli misafirlerimize kişinin tam durumunu online konsiltasyon yada klinik muayenesinde belirleyip en uygun fiyatı verecektir. Resimleriniz Doktor ve uzmanımız tarafından değerlendirildikten sonra, detaylı olarak uygulanacak ekim teknikği, maliyet ve uygulama süreci hakkında bilgilendirileceksiniz.

Kaşlarınızı kaldırırsanız alın çizgisini görebilirsiniz. Bu çizgiden yukarı ekim başlayacaktır. Nakil bölgesinde kas olmamalıdır. Sebebi, kas üzerine yapılan ekimler zamanla hareketli doku sebebiyle tekrar dökülecektir.

Ekilen saç yaklaşık 1 ay sonra hafif uzar ve bir süre sonra tekrar düşer ve 3.aydan itibaren tüylenerek çıkmaya başlar Gözle görülür şekilde 5-6 ay sonra saçlarda büyüme olur. Bu süre, kişinin metabolizmasından farklı olabilir.

Ameliyattan 5 veya 6 ay sonra, saçlarını renklendirirken problemler ortaya çıkabilir. Saç rengindeki kimyasal elementler, saç büyümesini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu aşama sona erdiğinde saçlarını boyayabilir ve kozmetik ürünlerini yeniden kullanabilirler.

Ameliyat süresi, hastanın nakli alanından değişir. Doktorumuz ve uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen ameliyatlar 4-8 saat sürecektir

Doktorlarımız ve kadrolarımız başarıyla 8.000’den fazla ameliyat gerçekleştirdi ve herhangi bir problem yaşamadı. Ama yine de, bir sorun olursa, doktorumuza ya da kadroya 7/24 telefon veya e-posta ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca kliniğimizi ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Transplantasyon sırasında greftleri analiz edilir ve sonrasında saç yapısı ilaçları veya vitaminleri için önerilmektedir.

Ameliyattan önce doktorumuz HIV, HbSAG, HCV kan sayımı (CT) testini önermektedir.

Dokular uyum sağlarsa teorik olarak mümkündür ancak böyle bir işlem uygulanmaz.

HIV, hepatit gibi bulaşıcı hastalıklar operasyona engel teşkil eder. Bunun dışında, kalp rahatsızlığınız varsa, ameliyat mümkün değildir.

Hayır, uçak bileti misafirlerimiz tarafından rezerve edilecektir.

Şirketimiz yurtdışından gelen hastalardan depozito teklif etmemektedir. Randevu alın ve uçak bileti kopyanızı ve uçuş bilgilerinizi gönderin.

Diğer sorularınız ve ücretsiz danışmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.