Sıkça Sorulan Sorular

Haarex Clinic

Aklınızda soru kalmasın, tüm cevapları sizler için yazdık

Saç ekim işleminde fiyat ve greft sayıları ön bilgi olarak maliyetler kısmında bildirilmiştir ancak ekibimiz siz değerli misafirlerimize kişinin tam durumunu online konsiltasyon yada klinik muayenesinde belirleyip en uygun fiyatı verecektir. Resimleriniz Doktor ve uzmanımız tarafından değerlendirildikten sonra, detaylı olarak uygulanacak ekim tekniği, maliyet ve uygulama süreci hakkında bilgilendirileceksiniz.

Kaşlarınızı kaldırırsanız alın çizgisini görebilirsiniz. Bu çizgiden yukarı ekim başlayacaktır. Nakil bölgesinde kas olmamalıdır. Sebebi, kas üzerine yapılan ekimler zamanla hareketli doku sebebiyle tekrar dökülecektir.

Ekilen saç yaklaşık 1 ay sonra hafif uzar ve bir süre sonra tekrar düşer ve 3.aydan itibaren
tüylenerek çıkmaya başlar Gözle görülür şekilde 5-6 ay sonra saçlarda büyüme olur. Bu süre, kişinin metabolizmasından farklı olabilir.

Transplantasyon sırasında greftleri analiz edilir ve sonrasında saç yapısı ilaçları veya vitaminleri için önerilmektedir.

Doktorlarımız ve kadrolarımız başarıyla 8.000’den fazla ameliyat gerçekleştirdi ve herhangi
bir problem yaşamadı. Ama yine de, bir sorun olursa, doktorumuza ya da kadroya 7/24 telefon veya e-posta ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca kliniğimiziziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Şirketimiz yurtdışından gelen hastalardan depozito teklif etmemektedir. Randevu alın ve uçak bileti kopyanızı ve uçuş bilgilerinizi gönderin.

HIV, hepatit gibi bulaşıcı hastalıklar operasyona engel teşkil eder. Bunun dışında, kalp rahatsızlığınız varsa, ameliyat mümkün değildir.

Dokular uyum sağlarsa teorik olarak mümkündür ancak böyle bir işlem uygulanmaz.

Ameliyattan önce doktorumuz HIV, HbSAG, HCV kan sayımı (CT) testini önermektedir.

Hayır, uçak bileti misafirlerimiz tarafından rezerve edilecektir.

× WhatsApp bilgi hattı!